Журнал «Однокласник» видасть технофентезі для підлітків


Цього року редакція журналу «Однокласник» долучилася до видання підліткового роману-фентезі «De Profundis». У книжці киянки Любові БАЗЬ інтригу закручено навколо світу ґеймерів, але прагнення головної героїні близьке кожному – зрозуміти себе та віднайти своє місце у світі.

Любов Базь – лауреатка конкурсу «Смолоскип» за роман «De Profundis».  Книжка побачить світ наприкінці листопада завдяки ґранту Президента України молодим діячам у галузі культури. Увесь наклад книжки передадуть мережі дитячих та юнацьких бібліотек України. І вже від 2019 року роман Любові Базь можна буде знайти в обласних та районних бібліотеках по всій Україні.

На думку авторки Любові Базь, її книжка передусім зацікавить молодь і дорослих читачів, які люблять фантастику й фентезі, зокрема технофентезі. Також «De Profundis» може зацікавити читачів, які мріють стати філологами чи письменниками, вважає Наталія СТЕПАНЧУК, головна редакторка журналу «Однокласник».

«Це перший раз, коли журнал “Однокласник” подав заявку на ґрант. Рішення ми приймали ще в січні цього року разом із Сергієм Семеновичем Іванюком, – розповідає Наталія Степанчук. – Він дуже схвально відгукнувся про роман “De Profundis”, тому й вирішив підтримати Любов Базь, яка вже не один рік активно дописує в журнал. Для мене особисто “De Profundis” – це ще одна згадка про Сергія Семеновича. Це останній роман, який він устиг відредагувати, тому хочеться, щоб книжка побачила світ і її змогли прочитати сотні українських підлітків».

Анотація до книжки:

Програміст, письменник, рок-музикант, учень старшої школи, всі – різні. Здавалося, що може їх об’єднувати? Окрім знайомства з молодою репетиторкою німецької мови, нещодавньою випускницею літературного факультету, за сумісництвом – палкою пошановувачкою комп’ютерних ігор, яка незрозумілим чином уплутується в складну історію з погрозами і зрештою опиняється у висохлій криниці, звідки не може вибратися.

Сидячи у криниці, героїня намагається згадати, хто саме став причиною її нещасть. Можливо, саме у спогадах – і чужих історіях – вона знайде шлях до порятунку?

Видання книжки стало можливе завдяки ґранту від Президента України для молодих діячів у галузі театрального, музичного, образотворчого мистецтва, а також молодих письменників і майстрів народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів. Більше інформації про ґранти – в Довіднику БараБуки.

Джерело: БараБука

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар