Журнал «Професор Крейд»


Щомісячний розважально-пізнавальний журнал для молодших школярів (віком від 6 до 10 років). Виходить українською мовою на 32 (іноді до 40) сторінках, містить один розворот для вивчення англійської.

Журнал було засновано 2004 року. Відтоді його основними рубриками є: «Академія Крейда», «Лабораторія Крейда», «Розглядалка», «Живосвіт», «Що це?», «Ігротека», «English with fun», «Комікс».

Герої журналу – професор Крейд, його помічник Мензурка, кіт Смик та миша Шила – команда, яка супроводжує читача всіма рубриками журналу.

Одна з великих переваг та родзинок журналу – доступні пояснення різних природних процесів, історичних подій, фізичних явищ. Разом із героями журналу читач зможе провести нескладні й водночас показові експерименти. Динамічні яскраві малюнки викличуть у дитини інтерес до прочитання текстів і розв’язання логічних або мовних завдань. «Професор Крейд» проводить багато різносторонніх творчих конкурсів із призами, друкує читацькі роботи і листи.

Шкода, що в цьому дитячому часописі цілком відсутнє літературне наповнення, зате друкується велика кількість рекламних матеріалів. Наявність рубрики з вивчення англійської мови трошки затьмарює складність лексики та граматики (як для програми молодших класів).

На сайті «Професора Крейда» розміщено комп’ютерний додаток, який можна завантажити, увівши спеціальний код зі сторінок журналу. У додатку: пазли, розфарбовки, пісні з караоке-версіями, відеомайстерні.

Вартість передплати на 1 місяць – 12,93 грн.

Сайт: kraid.com.ua.

Сторінка у Facebook.

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: