Знайомство з Кольоровими Кицями


27 вересня о 16:00 у Мистецькому Арсеналі відбудеться презентація нової книги Тетяни Щербаченко «Біла, Синя та інші». Захід відбудеться в рамках фестивалю «Мир у дитячих долонях» за підтримки Арсеналу ідей.

Нова книга Тетяни Щербаченко та «Видавництва Старого Лева» значно відрізняється від попередньої – «Як не заблукати в Павутині». Якщо попередня – це своєрідний довідник про те, як користуватися інтернетом, то «Біла, Синя та інші» – це художні історії для дітей 4-6 років.

Під час презентації авторка розповість, що ж надихнуло її на написання такої незвичайної історії про таких незвичайних киць – а саме про них і йде мова, про Білу Кицю, Синю, Зелену, Чорну та Смугастого Котика. І якщо у існування білої, чорної та смугастого ще можна повірити – то звідки Тетяна Щербаченко взяла решту своїх героїв? Можливо, у них є прототипи? Чи письменниця відкрила новий вид котів?

На ці та інші запитання Тетяна Щербаченко відповість 27 вересня о 16:00 на головній дитячій сцені фестивалю. Після презентації запрошуємо малят на гастролі Малюцького теARTу з Тетяною Щербаченко!

БараБука на фестивалі «Мир у дитячих долонях»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар