Знаки навколо


Часом навіть нам, дорослим, самодостатнім людям, дуже потрібна чиясь порада. Якийсь поштовх, що допоміг би прийняти рішення, зважитися на щось чи навпаки – відмовитися. Не знаходячи слів, які б відгукнулися в серці, ми, може, навіть шукаємо знаків Долі, які б вказали правильний шлях. У кожної людини ці Знаки приходять по-різному: хтось прислухається до гороскопів, хтось – до випадково почутих чужих розмов, хтось запитує друзів-інтуїтів, інші читають книжки. Або – все разом. Головне в цій «методиці», звісно – відчути істинність «підказки».

Дорослий розум – критичний, ба навіть скептичний. Він часто не довіряє Знакам. Відділяє себе від світу, ставить на п’єдестал і створює власні. На те дорослі і є дорослими, щоб самостійно нести відповідальність за власні дії. Так їм і треба 🙂

Діти – романтики, читай – наївні. Знаки падають їм під ноги, вони приймають кожний із них, бавляться ними, досліджують… Залишають чи відкидають, використовують чи ідуть далі, у пошуках найважливішого для себе Знаку: Любові батьків, прихильності Світу.

Агов, дістаньте з серця, кишені чи торбинки для когось із них (власних чи будь-кого з тих, хто потребує) ваш власний Знак для них! Підкажіть дітям, що вони бажані, що в них вірять, їх люблять, і що їх чекає велике майбуття. Це можна зробити доброю книжкою. Бо, даруючи її, ми даруємо цілий світ – той, у якому можна затишно сховатися на певний час, чи – знайти наступний Знак і зрозуміти як бути далі.

З любов’ю, Тетяна Щерабаченко

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар