Золотковська Таіс | Письменники


Українська письменниця, тренерка з літературної майстерності, засновниця громадської організації «Анонімні Автори», авторка десяти книжок для дорослих та дітей. Серед них посібник для авторів «Пиши. Легкий шлях від ідеї до книжки». Навчалася літературної майстерності в Україні, Ізраїлі, США.

Народилася в Харкові. Почала писати оповідання в 16 років, під час навчання у релігійній школі в Ізраїлі. У 2016 році вийшов перший роман «Лінія зусилля».

У 2015 році Таіс організувала в Харкові спільноту «Клуб Анонімних Авторів». Клуб об’єднує людей, які роблять перші кроки в письменництві. Щотижневі зустрічі клубів відбуваються більш ніж у двадцяти містах України.

У 2018 році українське видавництво «Моноліт» видало першу дитячу ілюстровану книжку Таіс – «Ай-кім: морозиво для Лесі». У цьому ж році виходить дитяча книжка-картинка «Чотири зуби» та посібник «Пиши. Легкий шлях від ідеї до книжки».

«Я написала “Чотири зуби”, тому що побачила цю історію в дії, коли проводила час із молодшими сестрами в Нью-Йорку, – розповіла БараБуці Таіс. – До мене приходять різні історії, в одних героями є діти та теми також ближчі дітям, в інших – дорослі. Пишу про людей усякого віку, а книжки потрапляють або на дитячі, або на дорослі полички у крамницях».

Таіс мешкає на острові Занте (Закінтос) у Греції, де 2019 році заснувала літературну творчу резиденцію «Дім Автора».

У 2020 році посібник «Пиши. Легкий шлях від ідеї до книжки» видали німецькою мовою у Швейцарії.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: