Благодійна родинна субота БараБуки


Перші канікули навчального року можна й треба завершити життєрадісним та енергійним акордом. Натхненно проведений день подарує настрій та наснажить для нових здобутків у навчанні. Особливо, якщо діти розважаться й побешкетують разом із сучасними письменниками (яких от-от читатимуть у школі!).

БараБука запрошує вас на це незабутнє родинне свято. Ви не лише подаруєте радість дітям, а й підтримаєте розвиток української дитячої книги: цим заходом БараБука збирає кошти на свою діяльність. Оскільки ми принципово не вдаємося до розміщення реклами на сайті та публікуємо лише неупереджені відгуки на книжки, проект потребує коштів на гонорари.*

Родинна субота відбудеться 5 листопада від 10 до 14 години у затишних залах Національного музею Тараса Шевченка (м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 12)

Звертаємо Вашу увагу на те, що Родинна субота може прийняти обмежену кількість відвідувачів, тому потрібна попередня реєстрація. Якщо Вас цікавить наша пропозиція, просимо заповнити анкету та обрати своє «меню»: щоб свято повністю відповідало віку та інтересам більшості дітей**, дайте відповідь на кілька запитань – від цього залежатиме остаточна програма.

zastavka

* Участь у Родинній суботі (1 дорослий + 1 дитина) можливий за умови благодійного внеску на діяльність БараБуки в розмірі 200 грн (без участі в безпрограшній лотереї) або 300 грн (з правом отримання одного з призів лотереї, серед яких – сучасні книжки з автографами та домашнє варення, зроблене руками нашої редакції).

** Діти від 8 років можуть перебувати без батьків 😉

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар