Благодійний збір дитячих книжок на Воздвиженці


9 червня в Києві відбудеться перша благодійна барахолка, де можна буде продати або придбати вживані речі. Кошти від продажу непотрібних речей передадуть Фонду «Таблеточки», що опікується дітками, хворими на рак крові. Також у цей день від 11:00 на Воздвиженці збиратимуть дитячі книжки, які потім передадуть у Фонд Дарини Жолдак. Можна приносити й макулатуру – її продадуть, а гроші так само обіцяють передати «Таблеточкам».

Барахолка THE NEW OLD! є некомерційним заходом, організовують його волонтери. Уже зареєстровано понад 150 продавців, з-поміж інших своє барахло продаватимуть Ольга Навроцька, Гарік Корогодський, Олександр Меламуд, Олена Шоптенко, Alloise, Ігор Посипайко та інші.

Крім барахолки, у програмі заплановано музику, майстер-класи для дітей від Shkinder art studio, анімацію від дитячих аніматорів з Baby Rock, чемпіонат із олд-скул гумки, чемпіонат з настільного тенісу, 10-хвилинні розминки та подарунки від мережі фітнес центрів Sport & Spa, дошка оголошень, їжа та напої від Діми Борисова і солоденьке від Валерія Созановського тощо.

Вхід вільний.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар