Данилюк Інна | Нашi автори


Літературознавиця, редакторка, письменниця. Писати художні твори почала з молодшої школи, у старших класах новели були опубліковані в житомирській пресі (звідки родом), у 10-му класі мала написані дві історичні повісті.

Випускниця спеціальності «Літературна творчість» КНУ ім. Т. Шевченка (2009), кваліфікація – магістр філології, літературознавець, викладач-дослідник української мови і літератури. Дипломну роботу писала про еволюцію та особливості жанру «літературна казка». По закінченні університету 9 років працювала редакторкою, журналісткою, сценаристкою, літредакторкою на телебаченні та у друкованих ЗМІ.

Лавреатка Міжнародної українсько-німецької премії ім. О. Гончара (2008, за добірку новел для дорослих). Одна з новел тієї добірки, «Так звір за звіром тужить», опублікована в журналі «Неопалима купина» (2009), ще одна, «До лелек», – в «Українській літературній газеті» (2022).

2015-го року разом із друзями заснувала кіношколу Ukrainian Cinema Village. Співпрацювала з найвідомішими фільммейкерами України.

Від 2020-го вивчає літературу для дітей у творчій групі Оксани Лущевської «СТОРІ+Я» та з «Litosvita». У межах курсу «СТОРІ+Я» написала повісті «Чарівні Дракони острова Ґозо» (видавництво «Чорні вівці») та «Пірнути в Київське море» («Видавництво Старого Лева») – для дітей 8+, вихід яких окремими книжками заплановано на літо 2024-го.

Літредакторка текстів для сайту «Я пишу з війни», а також «Видавництва Старого Лева».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: