Держкомтелерадіо визначило найкращу дитячу періодику


Держкомтелерадіо оприлюднило підсумки Всеукраїнського конкурсу на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва. Про це повідомляє «ЛітАкцент».

Найкращим друкованим періодичним виданням для дітей у 2014 році названо журнал «Ангеляткова наука». Журнал призначено для розвитку і навчання в ігровій формі дітей віком 5–6 років. До його підготовки залучено психологів, педагогів дошкільного виховання. Журнал виходить щомісяця від червня 2006 року накладом 51 000 примірників.

Найкращим друкованим виданням для юнацтва названо журнал «Золотий резерв». «Журнал виходить 9 разів на рік та розповідає про життя студентів, надає інформацію про ґранти, міжнародні проекти. Значну кількість матеріалів присвячено реформі освітянської галузі, новаціям у сфері вищої освіти. Багато уваги приділяють патріотичному вихованню молоді», – повідомляють організатори.

Водночас журі ухвалило рішення відзначити «дипломом за внесок у розвиток дитячої періодики та активну позицію у справі виховання підростаючого покоління» редакцію журналу «Диво-Деревце».

Загалом у 2014 році на Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва в Держкомтелерадіо надійшло 9 видань: пізнавально-навчальні, розважальні газети та журнали для дитячої та підліткової читацької аудиторії. Усі примірники друкованих періодичних видань, що надійшли на конкурс, передадуть дітям-переселенцям з зони проведення АТО.

Джерело: ЛітАкцент.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар