Дитячий курс Івана Андрусяка «Поетична майстерність»


21 і 28 березня в Києві відбудеться дитячий курс Івана Андрусяка «Поетична майстерність». Відомий письменник поділиться з маленькими слухачами теорією і практикою творення поезії та навчить основам віршування. Поезії всіх учасників курсу опублікують у колективній збірці. «Центр літературної освіти» приймає заявки на участь до 20 березня включно.

Програма курсу складається з 8 годин інтерактивних і практичних занять. Програму розроблено для дітей віком 8-12 років, для тих, хто хоче розширити літературний світогляд та оволодіти початками поетичної майстерності.

Учасники курсу дізнаються про процес створення поезії та оволодіють практичним інструментарієм віршування: де шукати образи, метафори і героїв; як писати в різних поетичних жанрах і формах; звідки брати ідеї та натхнення, а також як знайти «власний голос».

Вірші всіх учасників після закінчення курсу опублікують у колективній збірці.

Щоб стати учасником курсу, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Прийом заявок триває до 20 березня включно. Кількість місць обмежено – 20 осіб. Вік дітей – 8-12 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 500 грн (у вартість входить навчання, роздаткові матеріали, харчування, публікація віршів у книжці).

Дати проведення: 21 і 28 березня 2015 року (заняття будуть приходити по суботах від 09:00 до 13:00)

Місце: Музей книги і друкарства України (вул. Лаврська, 9, корп. 9).

Контактна особа: Вікторія Матюша (050-358-19-99, litosvita.org @ gmail.com).

Вам також буде цікаво: Набір на весняну Літшколу для дітей

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар