Дитячий міжнародний журнал «Пізнайко»


 Видає 3 журнали.

«Пізнайко від 2 до 6»

Щомісячний україномовний журнал для дошкільнят віком від 2 до 6 років, розрахований для малечі, їхніх батьків, вихователів і методистів дитячих садочків.

Журнал виходить від 2005 року. На той час він став першим періодичним виданням для дошкільнят в Україні.

У «Пізнайка від 2 до 6» 20 основних сторінок, 12 сторінок кольорових вкладок із доклейками та 8 сторінок чорно-білої вкладки із розфарбовкою, вправами на розвиток неслухняних пальчиків.

Кожен номер журналу об’єднує дві теми – ілюстративну та розвивальну чи навчальну (ця друга друкується на обкладинці журналу).

Piznayko-vid-2-do-6+

Основні рубрики журналу названо за видом діяльності, яка є провідною на цих сторінках: «Читаємо», «Пізнаємо», «Вчимося», «Знайомимось», «Тренуємось», «Граємо», «Малюємо», «Майструємо». На розворотах багато цікавих та нестандартних завдань, які сприяють розвиткові мислення, уваги, уяви та мовлення, навчають читання та лічби. Кожен випуск «Пізнайка від 2 до 6» прикрашено якісним літературним матеріалом від найкращих письменників для плекання любові до читання змалку: невеличкі оповідання або казка, вірші, загадки, скоромовки, приказки, прислів’я. За умови використання доклейок розвороти журналу перетворюються на інтерактивну гру. Батьки відшукають слушні поради щодо занять із малюком майже на кожному розвороті, а також статтю, авторства методистів і психологів щодо проблем виховання та розвитку дошкільнятка. А ще зможуть усією родиною взяти участь у конкурсах із призами від Пізнайка.

Вартість передплати на 1 місяць – 13,99 грн.

Сайт: www.posnayko.com.

«Пізнайко від 6»

Piznayko-vid-6+Щомісячний україномовний журнал для молодших школярів віком від 6 до 10 років. Виходить від 1996 року.

«Пізнайко від 6» – це журнал із пізнавальним і розважальним характером, що виходить на 28 сторінках. Кожен номер журналу присвячено певній темі, обраній із урахуванням зацікавлень молодших школяриків, а також побажань батьків і вчителів. Непомітно для самих себе читачі вчитимуться та розвиватимуться відповідно до вимог шкільної програми початкової школи. Це таємна хитрість редакторів «Пізнайка від 6» – приховувати навчальні вправи під загадковими шпигунськими шифровками, захопливими пригодами, карколомними головоломками. Разом із головним героєм журналу, борсучком Пізнайком, читачі щомісяця мандрують країнами світу, знайомляться із новинками у технічному та книжковому світі, дізнаються про незвичних тварин.

Основні рубрики журналу: «Пригоди», «Комікс», «Знай наших», «Світ за очі», «Кросворд», «Читалка», «Лабіринт», «Цікавинки». У журналі є рубрика для вивчення англійської мови, але вона зовсім невеличка. Натомість літературний складник журналу досить вагомий і, на перший погляд, може злякати юних нехочух своїм об’ємом, Тож художнє та дизайнерське оформлення журналу виконано так, щоб привернути увагу до віршів, оповідань, загадок, прислів’їв.

Декілька разів на рік центральні сторінки журналу друкують у вигляді постера з настільною грою чи заготовкою для паперової інсталяції.

Вартість передплати на 1 місяць – 13,99 грн.

Сайт: www.posnayko.com.

«Познайка»

poznaykaЩомісячний російськомовний журнал для молодших школярів віком від 6 до 10 років (скорочена перекладна версія журналу «Пізнайко від 6»). Від україномовного «братика» «Познайка» відрізняється літературним наповненням. Прозу та вірші для журналу не перекладають із української. Редактор підшуковує близькі за змістом твори російською, знайомлячи молодших школярів зі спадщиною та сучасними надбаннями російської літератури.

Хоча в історії журналу «Познайка» були і не такі скрутні часи. До 2012 року він виходив не на 16 сторінках, а на 28. А від 1997 (року заснування) до 2009 року – був самостійним журналом із власними темами, сюжетами та читачами. Сьогодні старі повноцінні випуски російськомовного «Познайки» можна відшукати хіба що у бібліотеках або в Інтернет-магазині редакції.

Вартість передплати на 1 місяць – 13,99 грн.

Сайт: www.posnayko.com.

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: