Еко-фестиваль «Три дні в саду»


Від 16 до 18 травня у столичному Ботанічному саду імені М. Гришка вдруге відбудеться еко-фестиваль «Три дні в саду». Присвячений міський фестиваль зеленому способу життя в мегаполісі, сімейному дозвіллю та свіжому весняному повітрю.

Відкласти ноутбук, вирватися з полону соцмереж і новин, підставити личко сонцю, примружитися і з насолодою вдихнути ароматне повітря, взяти дитину за руку й відчути її тепло, зібратися за смачним обідом із друзями, сміятися й спілкуватися вживу, слухати корисні лекції, купувати корисні продукти й бути корисними самому, роблячи добро своїми руками – саме ці смисли надихають авторів проекту «Три дні в саду».

04

За три дні в київському ботсаду, де якраз має всіма барвами квітнути бузок, ви з малявками встигнете приміряти льон, шовк і лозу, спробуєте натуральні продукти й солодощі, навчитеся готувати прості й корисні страви в кулінарній школі просто на свіжому повітрі. На майстер-класах і лекціях ви дізнаєтеся, як жити у злагоді з природою і як водночас спростити своє життя. Пограєтеся з дітьми у веселі рухливі ігри й посадите квіти. Послухаєте живу музику й переглянете кінострічки. А вже ввечері потанцюєте свінґ на інтелігентній дискотеці. І це все організатори обіцяють вмістити у три дні!

Й оскільки жоден пристойний фестиваль не обійдеться без літератури, «Три дні в саду» також матиме куточок, присвячений письменству. Діти зможуть (під наглядом дорослих) пофарбувати щонайсправжнісінький паркан Тома Сойєра! І не забудьте взяти з собою прочитані книжки: обіцяють буккросинґ!

У програмі також передбачено благодійний книжковий розпродаж, або ж буксейл. Організатори запрошують приносити книжки – на зібрані кошти сформують бібліотеку для дитячого будинку або лікарні. Тут-таки відбудуться літературні читання.

І БараБука там буде, так що шукайте великого фіолетового собаку-читаку 🙂

Вхід – 80 грн.

Повну програму шукайте у Facebook.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар