Гаврилов Сергій | Дітознавці


Сценарист, креативний продюсер дитячих телепрограм, повнометражних мультфільмів, інтерактивних лаштунків друкованих книжок для дітей. Народився в Києві 6 квітня 1973 року. Освіту здобув у НТУУ «КПІ». Працював кріейтером, сценаристом і режисером у рекламних агенціях, очолював рекламні кампанії з популяризації дитячих брендів. У 2006-2007 рр. – режисер і креативний продюсер програми «Вечірня казка» на Першому каналі національного телебачення.

Очолює групу професійних художників і аніматорів, яка розробляє українські інтерактивні лаштунки, а також яскраві персонажі та захопливі історії, адаптовані під ТБ-серіали або повнометражні мультфільми. Співпрацює з письменником Антоном Сіянікою, є креативним продюсером усіх його друкованих та інтерактивних видань («Райдугони», «Івасик Телесюк»). Завдяки Сергію Гаврилову з’явилися такі інтерактивні додатки для дітей: «Мама поспішає додому», «Книжка-з’їжка», «Кишенькові речі», «Таємниці маленького будиночку», «Райдугони і Маленький Сонько».

2011 року працює над програмою «Мультик з Лунтіком», пізніше – сценарист, режисер і креативний продюсер програми «Казка з татом» і анімаційного серіалу «Корисні підказки» (телеканал «ПлюсПлюс»).

Мешкає і працює в Києві.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: