«Інсторики»: просвітницько-благодійний проєкт про історичних постатей України


Мережа супермаркетів «Сільпо» за підтримки компанії «Mastercard» розпочинає просвітницько-благодійний проєкт «Інсторики». Це яскравий та живий проєкт про історію України, сучасний погляд на діяльність та життєвий шлях 25 видатних історичних постатей.

Команда «Сільпо» пофантазувала над тим, якби українські діячі жили в наш час, то вони б не відмовилися від можливості поділитися своїми думками у соціальних мережах. Яку інформацію вони б шерили у своїх дописах та сторіз? Як виглядав би щоденний to do list князя Володимира? Які б інсайти розповів князь Данило в онлайн-курсі «Як заснувати місто з нуля»? Які місця відкрив світу мандрівний філософ Григорій Сковорода у своєму тревел-шоу? Як давав би собі раду Степан Бандера в роботі з гейтерами? Ми впевнені, що знайомі з нашої історії персоналії були би інфлюенсерами, коучами, кріейторами, фрілансерами й іншими трендовими профі.

У рамках проєкту «Сільпо» разом із професійними авторами видавництва «Чорні вівці» Христею Венгринюк, Євгенією Завалій, Максимом Дупешком та у колаборації з досвідченим істориком Кирилом Галушком створили книжку з біографіями 25 відомих українців. У книзі «Інсторики» розповідають про свій життєвий шлях від першої особи, жартують та діляться своїми мотиваціями та настановами для українців наступних поколінь. Вона охоплює хронологічні рамки від князівських часів до сьогодення, від Володимира та Ярослава до Симона Петлюри й Василя Стуса. Це видання в легкій та доступній формі занурить усіх небайдужих українців та українок в історію рідного краю, нагадає дорослим шкільні роки, а дітям – розповість про інсторичне минуле, але в сучасному викладі.

Окрім книжки, команда також створила сашети зі стікерами про кожного з видатних українців та українок. Книжку та наліпки можна буде знайти на полицях та в доставці від «Сільпо» вже від 30 листопада. Одну гривню від продажу кожного сашета «Сільпо» перерахує до благодійного проєкту «Птахи», організаційний супровід якого здійснює Благоднійна Організація «Благодійний фонд “Відчуй”». Кошти будуть витрачені на забезпечення медицини на деокупованих територіях. Партнером проєкту виступила компанія «Mastercard».

«Сьогодні, у розпал війни, як ніколи актуально шанувати та знати наших героїв, борців за державність, які творили українською та робили надзвичайні відкриття для світу. Тепер ми самі живемо в історичні часи і, поринаючи у минуле, намагаємося знайти пояснення цим подіям і зрозуміти, яким буде майбутнє. Тому ми й створили проєкт “Інсторики”, який популяризуватиме українську історію та надихне нас боротися й далі», – коментує маркетинг-директор «Сільпо» Катерина Огуряєва.

Знайти книжку та стікери можна в мережі «Сільпо» та онлайн-магазині. Також можна підписатися на соцмережі «Інсториків». Більше інформації – тут.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар