Карпатська літературна резиденція


Навесні 2017 року літераторів, перекладачів, менеджерів культури та репортажистів почне приймати Карпатська літературна резиденція. Дедлайн подачі заявок для журналістів, що пишуть про мистецтво, і письменників, – 1 березня 2017 року. Заявки слід надсилати на електронну адресу: carpathian.residency@gmail.com.

Упродовж двох тижнів (від 01 до 15 квітня 2017 року, а також від 16 до 30 квітня 2017 року) відібрані учасники резиденції проживатимуть на території «Готельно-відпочинковий комплекс «ТАОР Карпати» у комфортабельному дерев’яному котеджі. «Краса довколишньої природи, спокійна та затишна атмосфера якнайкраще сприятимуть творчості та новим проектам, що без сумніву народяться тут», – зауважують організатори.

Для участі в Резиденції потрібно підготувати авторський проект (не менше 5 тис. знаків із пробілами), який розгляне спеціальне журі і на конкурсній основі відбере 6 учасників. Проект повинен стосуватися літератури, перекладу, культурного менеджменту або художнього репортажу. Кожен учасник додає також коротку автобіографічну довідку. Стати учасниками можуть тільки повнолітні.

Учасникам резиденції забезпечується проживання на території комплексу, харчування та відшкодовуються транспортні витрати.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: