Конкурс для майбутніх журналістів


Академія української преси за участі та підтримки проекту MYMEDIA|DANIDA проводить конкурс для майбутніх журналістів «Свобода. Демократія. Зміни». У конкурсі можуть узяти участь школярі та першокурсники віком 14–17 років, які надішлють статтю на одну з актуальних тем сьогодення (про проблеми рідних регіонів конкурсантів; про реалізацію ідеалів свободи та загальнолюдських цінностей у регіонах).

До розгляду приймаються статті українською або російською, написані й оформлені згідно з правилами конкурсу. Детальніше про це читайте тут.

Переможці візьмуть участь у триденному семінарі з написання статей, який відбудеться в середині січня в Києві в офісі проекту MYMEDIA. Учасники матимуть змогу відредагувати надіслані ними статті на конкурс, а також написати ще одну статтю за допомогою студентів-стипендіатів Школи Журналістики УКУ та провідних українських та іноземних тренерів. Найкращі статті будуть опубліковані в підсумковому виданні «Твій вибір #FREEDOMUkraine».

Кінцевий термін подачі матеріалу – до 5 січня 2015 року включно. Статтю слід надіслати на електронну пошту іnfo@aup.com.ua. Імена переможців оголосять 8 січня на сайті mymedia.org.ua та medialiteracy.org.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар