Нова вулична бібліотека в Києві


У Києві на Русанівці з’явилася вулична бібліотека. Стелажі з книжками розміщено просто на фасаді будівлі на бульварі Давидова, 2/7, пише видання «Город Киев».

Виявляється, полички з книжками з’явилися на стіні громадської бібліотеки імені Лесі Українки, повідомляє DreamKyiv. «Нам часто приносять книжки, які вже є в достатній кількості або просто неактуальні для зберігання в бібліотеці, – розповідає Ольга Ма’янчик, завідувачка відділу іноземної літератури бібліотеки імені Лесі Українки. – Тому думка про буккросинґ давно літала в повітрі. Ідея виявилася потрібною. Люди весь час обережно зазирають до бібліотеки, запитують, як можна взяти ці книжки й чи потрібно за них платити. Дуже тішаться, коли дізнаються, що все безплатно. Ми пропонуємо взяти книжку й натомість принести свою. Поки літератури замало, все швидко розбирають. Але містяни поповнюють “фонд”».

У найближчих планах бібліотекарів – красиво оформити стелажі вуличної книгозбірні. Планують запросити для цього художника.

А БараБука у свою чергу сподівається, що вулична бібліотека на Русанівці міститиме не лише видання для дорослих, але й для дітей. І що книжок там ніколи не бракуватиме, як книжковим шпаківням у парку імені Шевченка.

9

Фото: gorodkiev.com.ua

Нагадаємо, що раніше активісти Львова оголосили про збір книжок для маленьких книгозбірень на зупинках. А в Києві тимчасом планують відкрити муніципальні книгарні.

БараБука за матеріалами gorodkiev.com.uaDreamKyiv.

Читайте також: Книжки в мандрах Україною

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар