Переможці «Коронації слова 2015»: дитячі номінації


«Коронація слова» відзначила переможців літературного конкурсу за 2015 рік. Крім звичайних номінацій, цього року в честь 15-річчя конкурсу було додатково визначено гранд-переможців. Подаємо найкращі твори в дитячих номінаціях.

Першу премію в номінації «Прозові твори для дітей» отримала Анна Коршунова з Сум за роман «Комп і компанія».

Перемогу в номінації «Кіносценарії для дітей» здобула Ольга Тарасова (Харківська обл.) за твір «Вчорашній день».

Найкращою дитячою п’єсою журі визнало «Країну серйозних» киянки Марини Смілянець, найкращою піснею для дітей – «На старому горищі» Володимира Шинкарука з Житомира.

Спеціальні відзнаки за прозові твори для дітей отримало троє авторів. «Вибір видавця» присудили Марині Павленко за роман «Моя класнюча дівчинка». Станіслав Бондаренко отримав спецвідзнаку за твір «Жираф Жак, русалка Кусалка та Бовтухась». Ну, а спецвідзнаку від БараБуки і сертифікат на інформаційну підтримку майбутньої книжки у просторі української дитячої книги отримав художник і письменник Кузько Кузякін (Дмитро Кузьменко) за твір «Я, трамвай і зоопарк».

Спеціальні відзнаки в номінації «Кіносценарій для дітей» отримали Віталій Хало з Києва за твір «Команда 3-П» сценарне об’єднання «Скрінхауз» спільно з Богданом Жолдаком за твір «Бешкетники».

Повний список переможців літературного конкурсу «Коронація слова» за 2015 рік дивіться тут.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар