Перший інтерактивний освітній фестиваль «Арсенал ідей»


27–31 травня в Києві у приміщенні Мистецького Арсеналу відбудеться перший інтерактивний освітній фестиваль «Арсенал ідей» – міждисціплінарний освітній проект для дітей та підлітків, інтерактивна виставка-презентація нових освітніх тенденцій, проектів та програм. Тема фестивалю – «ЗМІНИМО СВІТ!»

Фестиваль об’єднає та продемонструє найбільш ефективні й прогресивні напрацювання в освітній сфері, ефективність використання нових форм навчання та широку палітру інноваційних підходів до позашкільної освіти в Україні. Зосереджуючи на одній території велику кількість цікавих, різноманітних за формою і змістом активностей, програма фестивалю спрямована як на широку аудиторію відвідувачів, так і на професійну спільноту – фахівців сучасних освітніх центрів, музеїв, інституцій, громадських ініціатив, діяльність яких зосереджена на розвитку освіти в Україні.

На відвідувачів чекає весела й пізнавальна атмосфера: захопливі уроки з мистецтва; цікаві інтерактиви у просторі музеїв, науки та робототехніки; дослідницькі хакатони; кінопрограма та театральні вистави; школи юного журналіста, фотографа, кінодокументаліста, школи вокалу та хореографії; чемпіонат зі складання Кубіка Рубіка; майстер-класи від школи діджеїнгу; вуличний парк археологічних досліджень; спеціальна програма для дітей із особливими потребами, а також дипломатична гра для дітей «Моделювання ООН».

У програмі фестивалю: Мистецький простір, Простір музеїв, Літературний простір, Простір постійних тематичних лабораторій АРСЕНАЛУ ІДЕЙ, Лабораторії Мистецтва, Науки, Інновацій, Біології, Фінансів та АртБук, Дипломатична гра «Моделювання ООН», Простір науки, Простір медіа, Простір освіти та освітнього туризму, Простір музики, Ігровий простір, Програма для батьків, Простір дозвілля та спорту, Благодійна програма. Деталі тут.

Загальна вартість вхідного квитка – 30 грн. Абонемент на 5 днів фестивалю – 80 грн.

Безплатний вхід для дітей вимушених переселенців зі Сходу та Криму, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими потребами, а також дітей малозахищених верств населення за умови акредитації організованих груп за адресою: kruzilina@gmail.com.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар