Родинний фестиваль-ярмарок «Активна дитина»


14–15 травня у столичному парку ім. О. Пушкіна (проспект Перемоги 40-Б, ст. метро «Шулявська») відбудеться Фестиваль-ярмарок сімейного дозвілля «Активна дитина 2016» (Baby Active).

Родина – це одна з найголовніших цінностей для кожного з нас. Сім’я формує характер і світогляд дитини, закладає фундамент її майбутнього. Саме тому виставкова компанія «АККО Інтернешнл» вже шостий рік поспіль проводить Фестиваль сімейного дозвілля «АКТИВНА ДИТИНА», головною метою якого є відродження сімейних цінностей, виховання національної гідності та активної життєвої позиції дитини, заохочення до спорту і здорового способу життя. До участі у Фестивалі запрошуються різні компанії та громадські організації, діяльність яких збігається із завданнями заходу.

Для найменших відвідувачів забезпечено кімнату матері і дитини, де можна буде переповити й погодувати малюка.

Цього року свої послуги запропонує близько 60 компаній. Серед них: школи раннього розвитку дитини, творчі студії, спортивні школи, сімейні центри, страхові та туристичні компанії, клініки сімейної медицини, розважальні центри, мовні школи та ін.

У рамках заходу також працюватиме ярмарок товарів для всієї родини. Тут можна буде придбати одяг та аксесуари, ігри та іграшки, товари для мам і немовлят, товари для вагітних, а також літературу, товари для творчості та хобі.

Програму заходів сформовано таким чином, щоб кожен знайшов для себе цікаве та корисне – і батьки, і малеча, і підлітки, і ті, хто тільки готується стати батьками.

14 травня вперше у рамках заходу відбудеться повноцінна конференція для майбутніх батьків «Чекаємо на диво». У програмі розглянуть актуальні питання: підготовка до пологів; партнерські пологи; грудне вигодовування; особливості постнатального періоду; роль молочних продуктів у харчуванні дитини та матері; особливості раннього розвитку малюка; збір, зберігання і застосування стовбурових клітин пуповинної крові; практичні рекомендації та консультації спеціалістів.

15 травня заплановано семінари для свідомих батьків: майстер-клас «Особливості розвитку дитини та гармонійні відносини між батьками та дітьми» Марії Фабричевої – психолог-практик, сертифікований арт-терапевт та щаслива мама. А також майстер-клас «Вплив кольору одягу на психофізіологічний стан та розвиток дитини» Ірини Проданчук – сертифікований тренер, член Східно-Європейської Асоціації арт-терапії.

Для любителів творчості організатори Фестивалю підготували насичену програму майстер-класів: виготовлення ляльок-мотанок, прикрас із бісеру, квітів із гофрованого паперу та подарункових листівок тощо.

А для непосидючих малюків та активних батьків працюватиме ролердром, безпечний тир та батут, проходитимуть ігри на свіжому повітрі та майстер-класи з мистецтва бою «Гопак». Також у рамках фестивалю – вже традиційний Всеукраїнський турнір-фестиваль з хортингу.

На маленьких «пізнайків» також чекає сюрприз – працюватиме мобільний планетарій ATMASFERA 360. А 15 травня відбудеться пізнавальний майстер-клас із ментальної арифметики, за допомогою якої діти навчаться швидко рахувати подумки, вирішувати задачі будь-якої складності та без труднощів вивчати іноземні мови.

Фестиваль «Активна Дитина» – це також яскраве шоу. 14 та 15 травня виступатимуть дитячі колективи із танцями та співами, відбудуться запальна дискотека для малечі, незвичайні наукові експерименти і справжні козацькі забави.

Не забули організатори і про подарунки. 14-15 травня учасники фестивалю влаштовуватимуть розіграші та вікторини як для малечі, так і для батьків. Серед них – розіграш подарунків від розважального центру Sky Park, вікторина від інтернет-порталу mamaWOW, пізнавальна вікторина від страхової компанії MetLife Alico та розважальна вікторина від компанії «Фавор», яка в цьому році також нагородить переможців Чемпіонату з хортингу смачними призами.

Безперечно, найбільш очікуваною подією для малечі є святковий салют із повітряних кульок. Цього разу запуск кульок відбудеться 15 травня о 15:30.

Вхід вільний, участь у заходах програми – безплатна.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар