Розмальовка для негламурних принцес


Київське видавництво «Час майстрів» представило чергову новинку – дотепну розмальовку «Принцеса-кухарка». Авторка тексту й художниця – Віолетта Борігард, популярна українська ілюстраторка дитячих і підліткових книжок.

На обкладинці гордо красуються два слова – «Малювальна історія». В анотації сказано, що «можна розфарбовувати будь-що в будь-який колір і малювати скрізь, де заманеться». За сюжетом маленька принцеса Нісоль почала займатися геть неналежними принцесі справами. Якось вона випадково потрапила на королівську кухню, де все було не до ладу: то банан не чиститься, то вогонь в печі погасне, а то і зграя голодних котів нападе. А тут ще й головний кухар Тілі-Тісто десь подівся! Отак Нісоль і доводиться рятувати королівський обід, на який запрошено багато поважних гостей.

«Це історія, в якій ти береш участь, – каже Віолетта Борігард. – У ній лишається багато власної праці, у ній – спільна фантазія. І не обов’язково її зберігати! Але можна домальовувати ще і ще, потім, через рік. Дитина є співавтором і співучасником головної героїні. Я спеціально робила найпростіші лінії, небагато деталей. Так художник не демонструє дитині – ось як потрібно намалювати, він просто пропонує привід для малюнку. У дитинстві саме ці ідеальні малюнки й добивали мене. Коли ти своїм невмілим олівцем щось малюєш і вилізаєш за контур, здається, наче картинку зіпсовано».

Спробувати співтворити мальовану піцу разом із Віолеттою Борігард можна в суботу о 15:30 у «Просторі БараБуки» під час «Азбукового Королівства Магів та Янголів».

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар