Гридін Сергій | Письменники


Автор книжок для дітей та підлітків. Народився 8 липня 1971 року в м. Здолбунів Рівненської області.

З 14-ти років захопився спортом; це допомогло скинути зайву вагу, а також додало твердості характеру. Деякий час жив із сім’єю в Монголії. Повернувшись до України й закінчивши 1988 року Здолбунівську школу, намагався вступити до Київського державного університету на факультет міжнародного права. Та після невдалих вступних іспитів мусив піти працювати до слюсарної бригади.

Через рік став студентом економічного факультету Рівненського інституту інженерів водного господарства, закінчив навчання 1994 року. Нині працює в галузі бухгалтерії та економіки. Під час однієї з перевірок на роботі захотів відірватися від реальності й поринути у світ, далекий від законів про корупцію, бухгалтерської документації та в’їдливих контролерів. Стверджує, що саме тоді було написано першу книгу про Федька. Тепер увесь вільний час Сергій Гридін присвячує літературній творчості.

«Найважче, як на мене, писати книжки саме для підлітків, – зізнався письменник в інтерв’ю “BBC Україна”. – Дитячі книжки простіше писати, бо всі ми колись були дітьми і пам’ятаємо себе якраз у дитячому віці. А підлітки змінюються весь час і змінюються із часом. І тому писати підліткові книжки найважче».

Автор дитячої трилогії про комп’ютерного віруса Федька («Федько, прибулець з інтернету», «Федько у віртуальному місті» і «Федько у пошуках чупакабри», 2011–2012) та книжки для підлітків «Не такий» (2013), що побачили світ у львівському «Видавництві Старого Лева». Книжка «Федько у пошуках чупакабри» потрапила до «довгого списку» премії «Дитяча Книга року ВВС – 2012».

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: