Центральна міська бібліотека імені Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва


Заснована у 1919 році, за рік книгозбірні було присвоєно ім’я Тараса Шевченка. Тут працював поет Павло Тичина, який свого часу доклався до відкриття бібліотеки. З перших років книгозбірня стала осередком культурного життя київських дітей, які радо відвідували літературний та хоровий гуртки. Сьогодні бібліотека має статус науково-дослідного, інформаційного та консультативного центру з питань культурного розвитку дітей міста Києва. Щороку тут обслуговуються понад 18 тисяч читачів, фонди становлять близько 98 тисяч видань. Особливу увагу бібліотекарі приділяють роботі з дітьми з особливими потребами.

У Центральній міській бібліотеці імені Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва діють Центр дозвілля «Дитяча країна», програма віртуальних подорожей «Міста-побратими Києва», «Клуб юних натуралістів», ляльковий театр «Казкарик», відеоклуб «CINEMA», народознавча експозиція «Українська хата», краєзнавчий клуб «Досвіт», гуртки з оригамі, східного танцю, малювання, аплікації, акторської майстерності. Крім того, бібліотека щотижня влаштовує культурні заходи, запрошує сучасних дитячих письменників, проводить майстер-класи й родинні свята. Традиційним є проведення циклу заходів «Шевченківський березень» та інших подій, присвячених Кобзареві. Також щороку в бібліотеці проводять Тиждень дитячого читання, бібліотечно-краєзнавчі читання «Мій чудовий рідний край», різноманітні творчі конкурси.

Нині користувачі бібліотеки мають безплатний доступ до інтернету та Wi-Fi. Від 2013 року впроваджено проект «Електронна книга»: читачі можуть користуватися електронними пристроями для читання з легальним контентом.

Адреса: Київ, просп. Перемоги, 25А.

Тел.: (044) 236-21-01, (044) 236-59-39.

E-mail: info@shevkyivlib.org.ua.

Сайт: shevkyivlib.org.ua.

За оновленнями стежте на сторінці бібліотеки у фейсбуці.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: