У грудні в Києві пройде Kyiv Book Weekend 2023


8–10 грудня у Павільйоні №1 Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) відбудеться Kyiv Book Weekend, покликаний об’єднати всіх, хто любить книги. Сюди завітають автори та видавці, письменники та блогери, друзі культури та ті, кому українська книга допомагає переживати темні часи.

Вхід на фестиваль платний. Вхід для військових за умови пред’явлення відповідних документів — безкоштовний.

Гостей Київського книжкового вікенду чекають:

  • Презентації книжкових прем’єр
  • Зустрічі з улюбленими письменниками
  • Дискусії на актуальні теми
  • Окрема дитяча програма
  • Простір для прихильників коміксів, манги та аніме.

На книжковому ярмарку буде представлено понад 100 видавництв, тож кожен знайде для себе книжку «під ялинку». Підписати свій екземпляр книжкової новинки всі охочі можуть під час автограф-сесій на центральній площі павільйону.

Дискусії, зустрічі з письменниками та спікерами пройдуть на 6 сценах. Говоритимемо про все навколо книжок: як їх створювати, про що їх писати, чому вони важливі, які найкращі, і чому книга сьогодні ще важливіша.

Серед запрошених спікерів: Сергій Плохій, Люко Дашвар, Марія Титаренко, Емма Антонюк, Сергій Демчук.

Дитячий простір для найменших гостей наповнений майстер-класами, іграми та зустрічами з улюбленими письменниками. Окрема дитяча програма розкаже про казки та повісті, які діти залюбки прочитають у прийдешньому році, а майстер-класи та ігри не дадуть нудьгувати.

Прихильники коміксів, манги та аніме знайдуть простір, наповнений однодумцями та багатий подіями: від особливостей косплею до прем’єр від українських комікс-видань.

Окремий простір затишку та теплоти облаштований, щоб відпочити від галасу ярмарку та фестивалю і провести час з друзями за розмовою.

Програма заходів – тут.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар