«Видавництво Старого Лева» – найкраще у Європі


«Видавництво Старого Лева» отримало перемогу в премії Найкращі дитячі видавництва 2023 року в Болоньї, Bologna Prize for the Best Children’s Publishers of the Year (BOP), у категорії «Європа», повідомила пресслужба видавництва.

Про це оголосили наприкінці першого дня 60-ї міжнародної Дитячої книжкової виставки в Болоньї. Ця нагорода вручається найкращим видавцям з усього світу в номінаціях із шести географічних регіонів (Африки, Центральної та Південної Америки, Північної Америки, Азії, Океанії та Європи). Премію присуджують самі видавці, номінуючи ті видавництва, які вирізняються креативністю, інноваційністю та якістю редакційного портфелю.

Фото зі сторінки ВСЛ у фейсбуці

«Це як Оскар, але у світі книжок для дітей, це як Нобель, але для видавців. Це неймовірне досягнення, здобуток, до якого ми йшли останні десять років, систематично представляючи себе, Україну, українських авторів та ілюстраторів у світі та на міжнародному ринку прав – зазначили у видавництві. Ми щасливі, що цього року нам вдалося не лише представити Україну на події світового рівня, зустрітися з колегами-видавцями з інших країн, але й здобути таку важливу перемогу для нас та нашої країни! Дякуємо усім видавництвам, асоціаціям видавців та установам, які займаються популяризацією читання по всьому світу, які проголосували за нас та надихали усю команду «Видавництва Старого Лева» своєю підтримкою та вірою в нас. Це велика честь та відповідальність для нас, і ми невимовно раді, що змогли виправдати сподівання кожного, хто був поруч з нами».

В інших номінаціях премії перемогли такі видавництва:

Африка: «Trinta zero Nove» (Mozambique)

Азія: «Wonder House Books» (India)

Центральна та Південна Америка: «Editorial Amanuta» (Chile)

Північна Америка: «La courte échelle» (Canada)

Океанія: «Magabala Books» (Australia)

Торік у номінації «Європа» перемогло латвійське видавництво «Liels un mazs».

Нагадаємо, що також книжки «Видавництва Старого Лева» цього року розміщені у списках переможців різних відзнак Болонського ярмарку. Зокрема, «тиху книжку» «Жовтий метелик» Олександра Шатохіна відібрали для виставки ста книжок-картинок від платформи dPICTUS. А казка Олександра Михеда «Котик, Півник, Шафка» про українські символи незламності, проілюстрована Женею Полосіною, потрапила до спеціальної номінації дебютів «Opera Prima Prize» як перша дитяча книжка автора.

Джерело: БараБука

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар