Вихідні з дітьми: Київ, 21–22 листопада


У вихідні 21–22 листопада радимо не сидіти вдома, а брати дітлахів і вибиратися в місто – БараБука подбала про те, щоб ви мали активне й цікавезне дозвілля!

 

Маркет ВСІ.СВОЇ.ДІТИ

21–22 листопада

Галерея Д12, вул. Десятинна, 12

Найкращі українські виробники товарів для дітей зберуться в одному місці та запропонують якісний дитячий одяг і взуття, набори для творчості, дитячі книжки та ігри для розвитку, косметику та безпечну побутову хімію, органічну їжу та корисні солодощі. Тобто все, що тільки можна уявити в категорії 0+.

Ще матимете чудову можливість поповнити дитячу книжкову поличку новими виданнями від «Видавництво Старого Лева», «Часу майстрів», «Читомо» (Малі видавці України), «Веселки», а також оформити передплату на журнал «Малятко.

Детальніше про подію

розділювач

Швидкочитання для дітей

21 листопада, 11:00

Лабораторія дитячих свят і наукових розваг «Весела наука», вул. С. Крушельницької, 7а

Не можете змусити дитину читати? Або змусити вдається, але все прочитане швидко забувається чи зовсім не відкладається в пам’яті? Зверніть увагу на курс швидко читання, найважливіше завдання якого – показати дитині, що читати – це цікаво. Прищеплення інтересу до читання – наше базове завдання. За рахунок інтересу з’являється швидкість читання, а далі – розуміння прочитаного. Навчання швидкочитанню супроводжується вдосконаленням усіх пізнавальних здібностей дитини – уваги, пам’яті, мислення, уяви.

Детальніше про курс

 Читайте також: Чи буде ваша дитина читати?

розділювач

Оглядаємо – Розмовляємо в PinchukArtCentre

21 листопада, 14:00

PinchukArtCentre, вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2, блок А, Бесарабський квартал

PinchukArtCentre запрошує юних шанувальників сучасного мистецтва 11–12 років на заняття «Кожен Я – це Ми». Однойменна робота Сергія Якименко, номінанта на Премію PinchukArtCentre Prize 2015 – це візуальний вибух від художника. Все, що відбувається в голові автора, було старанно зібрано й відтворено. А які колекції образів формуються в головах наших дітей, представників нової генерації? Під час заняття юні гості спробують спровокувати вибух свого візуального світу в техніці об’ємного колажування.

Участь безплатна. Реєстрація обов’язкова.

Запис на заняття та додаткова інформація за телефоном 044 590 08 58 або пишіть на е-mail info@pinchukartcentre.org

 Вам також буде цікавоДитяча програма «Каляки-Маляки»

розділювач

«Українські літери» для дітей

22 листопада, 13:00

Коворкінг «Білий Простір», вул. Іллінська, 9

Триває виставка каліграфії та шрифтового дизайну «Українські літери», в рамках якої відбудеться низка лекцій та майстер-класів. Митці запрошують дітей на презентацію книжки Сашка Ком’яхова «Книжука про бобрюки» та майстер-клас із каліграфії для дітей із Наталею Ком’яховою.

Для участі в заходах необхідно зареєструватися

Додаткова інформація

розділювач

Неділя для дітей і батьків у Tri:

22 листопада

Ресторан Tri:, вул. Олеся Гончара, 15/3

Ранок у ресторані розпочинається об 11:00 із вистави для тих кому від 4 до 104 за мотивами казкової повісті С. Прокофьєвої «Лоскутик и облако». Кількість місць обмежено. Замовляйте квитки заздалегідь 😉

О 16:00 малечу з батьками запрошують на заняття з фольклору. Це прекрасний спосіб опанувати українське народне мистецтво, таке чарівне й водночас просте та наївне, через гру та спів.

На занятті:

– тренуємо артикуляційний апарат, старанно вимовляючи скоромовки,

– вчимо традиційних пісень,

– танцюємо традиційні танці,

– отримуємо безліч задоволення від спільного заняття всією родиною,

– наповнюємося радістю від абсолютної любові, що несе у собі фольклор!

Запис за телефоном 044 272 03 03/ 067 628 25 15 або листом на prostirtri@gmail.com

розділювач

Сімейна неділя на тему «Лінія і форма»

22 листопада, 12:00

PinchukArtCentre, вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2, блок А, Бесарабський квартал

Під час заняття діти познайомляться з можливостями передачі руху за допомогою лінії і ритму! У залі з роботою номінантки на премію PinchukArtCentre 2015 Анни Звягінцевої «Порядок речей» юні гості обговорять шлях перетворення лінії у форму. Під час творчої частини діти створять роботу «Весела змійка» з пластиліну.

Участь беплатна. Реєстрація обов’язкова.

Детальніше про графік занять та інші освітні програми для дітей

розділювач

Майстер-клас із приготування пряникових будиночків

21 і 22 листопада, 11:00

Творчий простір «Часопис», вул. Льва Толстого, 3

Хочете навчитися виготовляти пряникові будиночки, прикрашати їх і вражати тим своїх друзів і знайомих? Проект «Интересный Киев» запрошує дітей і батьків на передсвяткову репетицію, під час якої розкриє всі таємничі процеси приготування солодких різдвяних смаколиків.

Бронювання квитків

розділювач

ЧИТАКИ-клуб: «Чорний пес»

22 листопада, 12:00

Кав’ярня «На Станіславського», вул. Станіславського, 3

Цієї неділі дітлахи разом з ЧИТАКАМИ дізнаються історію про Крихітку Хоуп та чорного пса – головних героїв книжки-картинки «Чорний пес» чудового англійського письменника й художника Леві Пінфолда (Levi Pinfold).

Книжка звертається до теми страху та розповідає історію про те, як одного зимового дня біля будинку родини Хоуп з’являється Чорний Пес… Разом із головними героями книжки-картинки діти навчаться приборкувати власні страхи й бачити у Великих та Лихих Чорних Псах добрих та ласкавих песиків.

Реєстрація обов’язкова

розділювач

ПС: якщо вам важливі, цікаві й ПОТРІБНІ наші добірки сімейних анонсів, будь ласка, напишіть нам про це у Фейсбуці чи тут, у коментарях. Поділіться анонсом, лайкніть – нам важливо знати, що такий формат матеріалу має попит ;))

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар