Пірог Євгенія | Дітознавці


Письменниця, авторка й кураторка дитячих проектів «Додай читання», «Тату, почитай!», «Срібна читацька Книга», спрямованих на популяризацію книги. Проекти «Срібна Книга» та «Казковий гопак» визнано Національними рекордами України. Користується псевдонімами Казкарка Джинні та Djinni Pie. Народилася в Росії, виросла в Херсоні, потім жила в багатьох містах України, нині мешкає і працює в Києві.

Має технічну освіту. Працювала інженером, патентознавцем, викладачем фізики та малювання, організатором дозвілля учнівської молоді. Засновниця молодіжних громадських організацій, студії шкільного радіомовлення, керівник видання учнівської газети. Захоплюється малюванням, складає пісні для дітей. Залучає дітей до співавторства, створивши разом з ними понад 40 казок, укладених в 13 альманахів «Блискуче перо».

Авторка книжок для дітей «Мрії збуваються. Казкова історія, яку розповів Різдвяний Янгол», «Хлопчик Вітерець та Золота Планета», казок «Подорожі пані ТелеВежі», «Солодкі казки», «Дракошка Явдошка» та інших. Записала цикл авторських радіопрограм «Реальні Мрійники» за участі відомих письменників та митців. За сценаріями Євгенії Пірог поставлено кілька вистав.

Веде сайт творчих проектів «Всі Мрії».

Print Form
Подiлитись: