Юлія Підмогильна


Провідна редакторка видавничих проектів БараБуки.

Народилася на Черкащині в родині вчителів музики. З дитинства любила співати й читати книжки. У школі вирішила, що буде істориком. Після закінчення навчання вступила на історичний факультет, де провчилася два роки. Паралельно вступала до «Києво-Могилянської академії». Третя спроба була вдалою. У Могилянці зрозуміла, що крім історії її вабить філологія. Закінчила бакалаврську та магістерську програму з літературознавства, навчалася в аспірантурі, наукову роботу писала з історії української літератури.

Від часу закінчення академії працювала редакторкою в різних виданнях. Найбільш цікавою та філологічно корисною була робота в літературно-критичному журналі «Київська Русь». Має 10-річний досвід роботи в рекламній галузі – працювала літературною редакторкою в рекламному агентстві McCann Kyiv, де вдосконалювала мову реклами та робила її грамотною. Редагувала книжки для різних українських видавництв: «Комора», «Чорні Вівці», «#книголав», «Видавництво Старого Лева» тощо.

Від 2018 року – редакторка видавничих проектів Барабуки.

Любить редагувати дитячі книжечки та твори на історичну тематику. Має сина, якому регулярно приносить книжкові новинки. Коли є час, натхнення та хороша компанія, співає.

Print Form
Подiлитись: