Зустріч «Таємного Товариства» Лесі Ворониної у книгарні «Є»


Книгарня «Є» та портал «BaraBooka. Простір української дитячої книги» запрошують на презентацію книжок Лесі Ворониної «Таємне товариство боягузів, або Засіб від переляку №9» і «Таємне товариство брехунів, або Пастка для синьоморда».

«Чи доводилось вам потрапляти у дивні й загадкові обставини? Ось ви біжите знайомою вулицею і раптом, провалившись крізь люк, опиняєтесь у секретному штабі Таємного Товариства Боягузів. Ваша рідна бабуся виявляється геніальною винахідницею, що створила часоліт, а Землю от-от мають захопити хижі космічні прибульці-синьоморди, які хочуть заразити людей вірусом страху. І порятунок людства залежить тільки від вас!

Barabooka_E_ (1)

А що б ви зробили, якби довідались, що на Землю має прибути десант космічних піратів-синьомордів? Мабуть, знизали б плечима й вирішили, що це дурний жарт?»

Разом із письменницею і радіоведучою Лесею Ворониною ви обов’язково знайдете вихід із будь-якої халепи, а НЕБОЯКИ від Катерини і Володимира Штанків допоможуть подолати не лише прибульців, але й найбільші ваші страхи.

Книгарня «Є»,
вул. Лисенка, 3.
28 листопада
Початок о 12:00

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар