15 авторів, чиї дитячі книжки найкраще продаються


Видання «Writers Write» підготувало цікаві дані до Міжнародного дня дитячої книжки. У списку – 15 авторів дитячих книжок, чиї твори найкраще продаються.

На першому місці – авторка британського дитячого детективу Енід Блайтон (1897–1968), яку ми знаємо переважно за серією про «Фантастичну п’ятірку». Її книжки для дітей розійшлися по світу загальним накладом у 600 млн примірників. Перекладено їх на майже 90 мов. Окрім детективів, якими зачитуються діти по всьому світу, Блайтон писала містичні та біблійні історії, фентезі тощо.

Авторка «Гаррі Поттера» Джоан Ролінґ на четвертому місці у списку – її книжок продано загальним накладом у 450 млн примірників. У першій десятці також Дж.Р.Р. Толкін та Клайв Льюїс, чиї книжки розійшлися накладами у 250 млн копій.

medium_15_Best-Selling_Children_s_Authors

Астрід Ліндґрен, єдина з неангломовних письменників у списку, посіла всього 11-те місце. Її книжки розійшлися накладом у 145 млн копій. Зате Роальда Дала і Льюїса Керрола – всього по 100 мн примірників.

Утім, жодному з авторів дитячих книжок не дорівнятися накладами до майстрині детективів Аґати Кристі, чиї романи нараховують 4 мільярди копій. Є до чого рівнятися, правда ж?

А тепер подивіться у своїй домашній бібліотеці: чиї книжки є у вас? 😉

БараБука за матеріалами writerswrite.co.za.

Читайте також:

Критики уклали читацький список для українських школярів

«Amazon» уклав читацький маст-рід

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар