Кокотюха Андрій | Письменники


Письменник, журналіст, сценарист, працює переважно в жанрі детективу й трилеру. Народився 1970 року в Ніжині на Чернігівщині. Автор понад 40 книжок для дорослих та дітей, володар багатьох премій та почесних нагород, серед яких декілька номінацій «Коронації слова», а також відзнака «Золотий письменник України». Деякі твори Кокотюхи екранізовано.

Свій перший художній твір (а це була пригодницька казка про збройну боротьбу лісових звірів із піратами) написав у 7-річному віці. Письменницький талант ніжинського хлопця помітили однокласники Андрія й відразу запропонували йому своєрідну угоду: Андрій писатиме їм твори, а вони до нього не чіплятимуться. Тож Кокотюха-школяр повинен був писати за раз по дев’ять творів. До того ж мав писати так, щоб ніхто не здогадався, що це робила одна людина. Нині письменник зізнається: колишня практика допомагає йому й тепер, адже у своїй професії він не повторюється.

Має одну звичку, яку БараБука радить наслідувати кожному: читає щодня по сто сторінок. Від 1988 року, коли письменникові було неповних вісімнадцять, і дотепер він записує, скільки за рік прочитав книжок . Виходить по 70–90 видань різних жанрів.

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: