Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки» (зимовий набір)


26–30 грудня в Києві відбудеться Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки». П’ять днів розумних і корисних канікул разом із відомими письменниками! Маленькі автори не тільки оволодіють початками літературної майстерності, секретами створення героїв, сюжетів та ілюстрацій, а ще й стануть авторами справжньої книжки.

Лектори і тренери школи – досвідчені та професійні письменники, видавці, казкарі та ілюстратори.

Учасники дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості, оволодіють практичним інструментарієм письма: де і як знаходити сюжети та героїв; як описувати та ілюструвати; звідки брати ідеї та натхнення. Також лектори поділяться процесом створення книжок та успішними практиками їх презентації.

Твори та ілюстрації усіх випускників школи надрукують справжньою книжкою. Кожна дитина отримає авторські примірники.

Програма «Від вигадки до книжки» спеціально розроблена для дітей віком 8–12 років, для тих, хто хоче розширити літературний світогляд та оволодіти початками письменницької майстерності. Програма складається з 25 годин інтерактивних і практичних занять.

Також у цей час відбудеться Підліткова літературна школа (зимовий набір).

Авторка програми школи – Тетяна Стус (Щербаченко) – дитяча письменниця, літературний критик, головний редактор першого український універсального інформаційного ресурсу про видання для дітей та юнацтва «BaraBooka. Простір української дитячої книги».

Як узяти участь?

Щоб стати учасником школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Кількість місць обмежено. Вік дітей – 8-12 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 1500 грн. У вартість входить: навчальна та розважальна програма, видання книжки, смачні перерви, роздаткові матеріали, сертифікат.

Дати проведення: 26–30 грудня 2016 року (заняття будуть приходити щодня від 9:00 до 14:00)

Місце проведення: Національний музей Тараса Шевченка (бул. Т.Шевченка, 12)

Контактна особа: Мар’яна Хемій (093-767-43-81, litosvita.org@gmail.com)

Організатор: Центр літературної освіти

Організаційні партнери: Мала академія наук України, Національний музей Тараса Шевченка, портал «БараБука», УНВЦ «Рідна мова

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар