Стус Тетяна | Команда


Провідний скеровувач Простору

Авторка та дослідниця книжок для дітей. Народилася на Луганщині в учительській династії, загальний педагогічний стаж якої перевищує 400 років. За освітою – вчитель. У професійному минулому – педагогіка, журналістика, керівництво редакціями й текстами. Серед записів у «трудовій» – книго-літературна періодика «Книжник-review», «Друг читача», «Київська Русь», «Соняшник», «Розкажіть онуку»…

Авторка дівчачого бестселера «Панночка» (2007, 2008, 2010, 2012), оповідань «Пуп Землі, або Як Даринка світ рятувала» (2007), «Як не заблукати в Павутині» (2013),  «Біла, Синя та інші» (2014), «Їжак Вільгельм» (2016), «Де Ойра?» (2017), «Письмонавтика» (2017) та інших книжок (до 2016 року – під прізвищем «Щербаченко» ).

«Їжак Вільгельм» був відзначений найвищою книжковою щорічною нагородою – премією Президента України «Українська книжка року» (2016). Наступного року «Де Ойра?» була визнана найкращою книжкою для дітей у конкурсі «Еспресо. Вибір читачів».

Від 2017 року співпрацює з видавництвом «Ранок». Тетяна Стус керівниця проектів: дбайливої серії для самостійного читання «Читальня» та серії книжок для «розвитку емоційного інтелекту дитини» «Слухай серцем».

Власну мету в літературі для дітей вбачає в тому, щоб «сказати дітям те, про що не встигаємо з ними поговорити». Член журі конкурсів дитячої літератури, упорядниця та укладачка «Хрестоматії сучасної української дитячої літератури для читання в 1,2 та 3,4 класах» (2017).

Мама трьох дівчаток і БараБуки. Не уявляє власного простору без книжок, техніки та текстових редакторів. Каже, що для реалізації всіх творчих планів їй бракує ще бодай однієї себе.

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: