Любов до читання й математики залежить від генів?


Британські вчені виявили відповідність математичних задатків та любові до читання генетичним характеристикам людини. Про це повідомляє сайт «Видавництва Старого Лева» з покликанням на UCL NEWS.

У дослідженні взяло участь 2500 дітей із різних сімей. Дослідники проаналізували вміння дітей швидко читати та ефективність сприйняття інформації, відтак ставили запитання на базі шкільної програми з математики. Результати експерименту порівняли з даними генетичного дослідження.

Як виявилося, майже половина генів, що відповідають за математичні знання, стосуються також і вміння читати. Утім, вчені не змогли повністю співвіднести здатність до навчання й генетичні особливості.

«Це вперше ми оцінюємо генетичний вплив на здатність до навчання, використовуючи тільки ДНК. Дослідження не вказує на конкретні гени, пов’язані з грамотністю або здатністю до підрахунків, а швидше на те, що загалом гени здатні впливати на ряд ознак, як здатність до навчання, а також поширення захворювань», – зазначив один із дослідників професор Королівського коледжу Лондона Роберт Пломін.

Джерело: starylev.com.ua.

Читайте також: Чесність у дітях виховують позитивні персонажі

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар