«Основи» готують для школи збірник авторів «Розстріляного відродження»


У видавництві «Основи» взялися за впорядкування нового видання зі шкільної серії, куди ввійдуть поезії та мала проза прози авторів епохи Розстріляного відродження. У збірнику можна буде прочитати поетичні твори Павла Тичини, Михайля Семенка, Миколи Зерова, Євгена Плужника та Максима Рильського, а також прозові – Миколи Хвильового, Григорія Косинки, Юрія Яновського та Остапа Вишні. Ілюструватиме книжку сучасний український художник Сергій Майдуков.

«Ілюстрації будуть фантастичними! Ми намагаємося загравати з тенденціями 1920–1930 рр. Родченко, Малевич – наші натхненники. Уже третє видання я спочатку шукаю художника, а відтак думаю, який твір якнайкраще підійшов би до його манери. Сергія Майдукова знайшла у фейсбуці досить випадково», – розповідає упорядниця видання Анна Копилова, знайома читачам БараБуки за іншими дитячими проектами «Основ», – «Абеткою», «Червоною книжечкою», «Лісовою піснею» Лесі Українки з ілюстраціями Поліни Дорошенко.

За словами Анни Копилової, книжку планують видати у вересні 2014-го. Антологія стане продовженням шкільної серії «Основ», куди ввійдуть твори українських класиків із сучасним оформленням. Кожну наступну книжку серії представлятиме новий художник. При друці планують використовувати легкий папір – щоб зручно було носити в наплічнику. Також обіцяють сюрпризи для читачів.

Джерело: БараБука.

Більше про видавничі плани «Основ» читайте в інтерв’ю з директоркою видавництва Богданою Павличко.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар