Перконос Катерина | Письменники


Головна редакторка видавництва «Маміно», досвідчена літературна редакторка і трішки дитяча письменниця. Народилася 1988 року в Києві. Закінчила Видавничо-поліграфічний інститут НТУУ «КПІ» за спеціальністю «Видавнича справа та редагування» та, попри численні спокуси, лишається відданою цій буремній галузі.

Редагувала книжки для багатьох українських видавництв («Artbooks», «Книголав», «Видавництво Старого Лева» та ін.), а від 2017 року з головою поринула у творчий вир улюбленого «Маміно».

Авторка 71 874 персонажів і персонажок «Верткої Бешкетної Абетки» та «Абетки Барвистих Вигуків». Ідейна натхненниця серії «Міксуй» – книжок, на які діти готові проміняти ґаджети. Посміла перекласти книжку «Не смій читати цю книжку». Під псевдонімом пана Тукана написала «Листи від пана Тукана з Франції» та «Листи від пана Тукана з Грузії» (але нікому не кажіть, це секретна інформація). Написала гостросюжетну історію для читачів дошкільного віку про половинку авокадо Аво, який шукав (спойлер: і знайшов!) Кадо.

На дозвіллі багато гуляє пішки, п’є каву і малює у своїй численних блокнотах.

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: