Як знайти тишу?
Гучні розмови, шум міста, спів, голосна музика, хлюпання води, торохтіння посуду, гудіння автомобілів за вікном… Часто ми й не помічаємо всіх цих звуків. Та іноді так хочеться трішечки спокою! А ще є люди, які втомлюються від постійного шуму. І для відпочинку їм потрібна затишна тиша. Саме такими є героїні книжки – дівчинка та її мама. Вони люблять тишу.
«Ми – найтихіші люди Києва. Тихіші за нас тільки коти»
Та мало знати, що ти чогось хочеш. Треба ще вміти віднайти це. І наші героїні знають, де живе тиша! Часом вони збираються й прямують до свого секретного місця.
Як гадаєте, що вони роблять у цьому дивовижному місці? Медитують, думають, сплять? Не вгадали. Вони занурюються в найрізноманітніші світи! І ніщо їм не завадить у цьому: ані гучний телефонний дзвоник, ані звуки розмов чи нав’язливої музики – адже там можна почути лише тишу та зрідка тихий шепіт.
Ця книжка не розбурхає вашу дитину, не змусить її влаштовувати активні ігри, бігати чи стрибати на дивані. Навпаки, вона потрібна для затишного читання, для заспокоєння, для того, щоб дитина навчилася цінувати тишу. І навіть – щоб спонукати її творити тишу та спокій.
А ще це читання підштовхне фантазію вашого малюка. І, звичайно, додасть теми для розмов. Наприклад: як знайти тишу? Де ще вона може ховатися? Хто в нашій родині найтихіший?
Цей твір хочеться читати вголос. Все стишуючи і стишуючи голос. А потім читати майже пошепки, щоб відчути м’який затишок без шуму та поспіху.
Ця книжка також підійде для тренування самостійного читання дитиною. Адже вона написана короткими реченнями та простими словами.
«Моя найтихіша книжка» Галини Ткачук із ілюстраціями Насті Сорожинської заведе вас до затишного й спокійного місця, наповненого різними світами. І не лише під час читання! Цілком можливо, що прочитавши цю книжку, ви завітаєте до цього таємничого місця насправді. Я вам дуже раджу це зробити!
Купити книжку можна тут.