ЗАРЖИЦЬКА Еліна | Письменники


Прозаїк, драматург, журналіст, громадська діячка. Народилася й мешкає в місті Дніпро (раніше – Дніпропетровськ). Пише казки, пригодницькі та історичні повісті для дітей дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку. Авторка дванадцяти книжок, у тому числі – історій про китеня Тимка, «Три сходинки голодомору» (2009, Дніпро), «Старий Луг над Дніпром. Казки та легенди» (2013, Луцьк) та ін. Співавторка понад п’ятдесяти збірок, авторка, керівник проекту та укладач аудіозбірника «Письменники Дніпропетровщини – шкільним бібліотекам» (2012).

За мотивами казок Еліни Заржицької створено 4-серійний мультфільм «Як черепаха Наталка до школи збиралася» та мультфільми «Про ліниву ворону» і «Як вуж намагався гадюкою стати».

Нагороджена особливою відзнакою Журі Третього Всеукраїнського конкурсу сучасної радіоп’єси «Відродимо забутий жанр» (2010, Київ). Дипломант Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» за роман для дітей «Китеня Тимко та Капітан Теревенько» (2011, Київ). Лауреат міжнародної Літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша за 2015 рік. Отримала ІІ премію в номінації «Проза для дітей старшого віку та юнацтва» ІІІ Міжнародного конкурсу на кращий твір для дітей «Корнейчуковська премія» (2015, Одеса).

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: