Читання на вихідні: улюблені вірші


21 березня БараБука разом зі всіма відзначала Всесвітній день поезії, тому пропонуємо на вихідних розгорнути «Улюблені вірші» видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» та обрати свого фаворита, адже у двох томах цього щедро ілюстрованого видання кожен зможе знайти собі поезію до смаку.

Коли доня чи синок не просто байдикують, роздивляючись картинки чи надривно вивчаючи кілька рядків, щоб потім «заробити» на їх декламуванні цукерку, тішачи батьківське самолюбство, а живуть разом із її героями, це – перші безпечні кроки у світ смаків, конфліктів, виборів. Сумні й веселі, дотепні та іронічні, чесні й хитруни постають перед малятами і формують їхнє ставлення до світу і людей, допомагають знайти своїх перших друзів, виокремити перші прояви поганого й доброго, свого та чужого.

Низка дидактичних віршиків – «Зайчик в тернині», «Бабусин песик», «Коник-стрибунець», «Захворіло ведмежатко» – охайно, без надриву показує дитині межі «експлуатації» добрих намірів і відносність доброти соціуму до дитячого непослуху, позиціонуючи дорослих не тільки як дбайливих і чуйних, як це часто буває в житті, «виконавців» дитячих веред.

вірші1

Є тут і рясна низка текстів із розвитку мовлення й уяви – скоромовки, вірш-рак, акровірш, віршики з наочною графікою звуко-букв. Можна «підкріпити» все аудіо-версіями, які видавництво також пропонує. Тож розвивайте свого малюка гарними книжками й розвивайте разом із ними своє батьківство!

Більше про чудові дитячі книжки читайте в розділі «ПРО КНИГИ».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар