День вуличної музики в Україні


17 травня в багатьох містах і містечках України відбудеться День вуличної музики. Це унікальне свято, що водночас відбувається в різних містах Європи. І в усіх своїх локаціях воно має дещо спільне і дещо індивідуальне. Кожне місто України, в якому 17 травня 2014 року організовується День Вуличної Музики, матиме свою місцеву програму свята. До програми заходів уже долучилися Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Одеса, Харків, Ужгород, Переяслав-Хмельницький, Тернопіль, Чернівці, Хмельницький, Краматорськ.

У Києві в рамках акції буде й дитячий майданчик. Фольк-студія «Правиця» проведе багато цікавих забав для дітей різного віку. Приходьте на Пейзажну алею біля Національного музею історії України (вул. Володимирська, 2).

Запрошує письменниця й співачка Ірена Карпа разом із дітьми:

Розклад дитячих заходів Дня вуличної музики в Києві:
11:00 – дитячий фольк (від 2 до 5 років)
12:00 – лялька-мотанка (від 4 років)
13:00 – витинанка ( від 5 років)
14:00 – флористика (від 4 років)
16:00 – Виступ старших дітей з фольк-студії «Правиця», музичні імпровізації та веселі ігри.

Щороку в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів виходять у центр свого міста, щоб заграти й заспівати людям власну музику: просту й складну, нову й стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз, будь-що!

День вуличної музики – це некомерційний проект, що організовується силами Громадської Організації Лoгістичний Штаб та інших небайдужих людей, які люблять музику, веселий настрій і своє місто.

Детальна програма заходів на сайті streetmusic.com.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар