Фестиваль дитячої літератури в Одесі


Від 7 до 10 серпня в Одесі відбудеться XVIII Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Зелена хвиля» та в її рамках – II Одеський Корнейчуковський фестиваль дитячої літератури. Упродовж чотирьох днів на головній вулиці міста – Дерибасівській – збереться понад 10 тис. шанувальників дитячої літератури. У програмі – спілкування з письменниками, презентації книжок, X Книжковий конкурс «Мистецтво книги», благодійна акція «Книги для дитячого будинку», XI Книжковий конкурс «Одеса на книжкових сторінках», автограф-сесії, майстер-класи й театральні вистави під відкритим небом.

Під час II Одеського Корнейчуковського фестивалю дитячої літератури вдруге вручать нагороди авторам найкращих творів для дітей – «Корнейчуковську премію». Як повідомляє прес-служба фестивалю, до конкурсантів із України цього року додалися претенденти з Вірменії, Білорусі, Німеччини, Ізраїлю, Росії, Казахстану, Словаччини та США, а загальна кількість надісланих на конкурс авторських творів зросла до 625. Цього року конкурс набрав міжнародного масштабу, ба навіть було виділено окрему номінацію «за найкращий твір для дітей серед зарубіжних авторів», які пишуть російською або українською мовами. Найкращі роботи обіцяють опублікувати в ілюстрованому збірнику «Книга переможців».

Також у цей час в Одесі оголосять підсумки III Конкурсу дитячої літературної творчості «Море талантів». Участь у ньому взяло понад 300 робіт. Найкращі твори опублікують в альманаху «Море талантів», а переможці конкурсу отримають електронні книжки та цінні призи.

Для дітей, яким до душі малювання, проведуть III Конкурс дитячого цифрового малюнка «iParus». Фіналістів доведеться обирати з понад 50 учасників із різних міст України. Фіналісти з 2-х вікових груп (6-11 та 12-18 років) змагатимуться за головні призи просто на фестивалі, малюючи на своїх планшетах ілюстрації до творів А.С. Пушкіна і казок К.І. Чуковського.

Молодих письменників зацікавлять літературні майстер-класи для дитячих письменників-початківців.

До 90-річчя з дня виходу першого номера російського дитячого журналу «Мурзилка» відбудеться виставка малюнків «Художники Мурзилки 1924–2013».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар