Конкурс для дітей «Моя улюблена книжкова тваринка»


Журнал «Джміль» і Простір української дитячої книги «БараБука» запрошує школярів молодших класів узяти участь у конкурсі «Моя улюблена книжкова тваринка». Джмелик і БараБука придумали читацько-образотворчий конкурс «Моя улюблена книжкова тваринка». Конкурс триває до 20 квітня 2018 року.

Напевно, у кожного з нас є своя улюблена тваринка. З кимось вона живе поряд, у квартирі, її можна попестити, поговорити з нею. Хтось може спостерігати за милою серцю істотою в зоопарку – надто вже недомашня. А хтось бачить своїх улюбленців лише у фільмах про природу та на сторінках книжок – чи то дуже грізні, чи екзотичні вони, а може, велетні…

А ще є тварини, які можуть прийти до кожної домівки, не займають багато місця, не завдають клопоту, не вимагають догляду. Здогадалися? Ці тваринки живуть на сторінках книжок. Вони дуже товариські, полюбляють допитливих маленьких читачів, які пильно стежать за їхніми пригодами.

Як узяти участь у конкурсі:

  1. Намалюйте свою улюблену тваринку – книжкового персонажа.
  2. Розкажіть нам про неї. Якщо вмієте писати, то у листі. Якщо ні – попросіть дорослих записати відео з вашою розповіддю.
  3. ЗАПОВНІТЬ анкету учасника.
  4. Надішліть роботи (фото, відео) та анкету на адресу редакції.
  5. Встигніть зробити це до 20 квітня 2018 року.

Переможець отримає приз від БараБуки – 6 книжок нової серії «Читальня» від видавництва «Ранок».

Найактивніших учасників чекають призи від Джмелика – грамоти, журнали та збірки коміксів.

Надіслані роботи будуть розміщені на сайті журналу jmil.com.ua.

Деталі на сайті «Джмеля».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар