«Лайфхаки» для молодих матусь


Харківське видавництво «Віват» готує до друку збірку порад для молодих матусь «Диво-пристрої для щойно-мам». Авторка книжки, Христина Слободян, львів’янка, менеджерка IT-проектів за фахом, знає про материнство не з чуток – вона сама виховує дворічну дочку Ксенію. Збірка – це щоденники-спостереження Христини, написані в легкій гумористичній формі.

За словами письменниці, вона хотіла трохи полегшити життя собі та іншим молодим матерям. Скажімо, винайти зарядний пристрій для термінового поповнення ресурсів чи пульт для вимкнення зайвого шуму і докучливих порад оточення.

Нова книжка народилася просто з повітря, а точніше – з інтернет-простору, де й мешкала до цього часу авторка «мамського» блогу. Електронний проект Христини Слободян користується великим попитом серед користувачів, кількість яких сьогодні становить декілька тисяч. У своєму блозі Кристина описувала материнські будні й ділилася безцінним досвідом з іншими мамами, велика кількість яких стали першими критиками і рецензентами нової книжки.

Ілюстраторка книжки – теж молода мама, Олена Жук, роботи якої пройшли серйозний конкурсний відбір і сподобалися авторці тексту й читачам блогу.

Презентація видання відбудеться у вересні в рамках львівського Форуму видавців на тематичному майданчику «Жінка у світі, що змінюється».

Читайте також про подорожі з дітьми, або як не стати куркою.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар