Навіщо діти читають собакам у притулку?


В американському штаті Міссурі діє особлива програма, яка знайомить сором’язливих собак із дружніми людьми. Її учасники – діти віком від 6 до 15 років – раз на місяць приходять до місцевих притулків для тварин і зачитують новим друзям улюблені книжки, пише «Українська правда. Життя» з посиланням на видання Mashable.

Програма має назву «Друзі з притулку». Діти не лише допомагають собакам, а й вчаться добре читати і спілкуватися з тваринами. Вигадала ініціативу місцева спільнота «Гуманне суспільство».

Перед тим, як прийти до притулку, учасники мають пройти 10-годинний курс «мови тіла собак», щоб зрозуміти, чи перебуває тварина у стресі. Якщо вони знаходять такого схвильованого чотирилапого у клітці, розпочинають із ним сеанс читання.

Собаки не дають дітям оцінок, тому малеча не боїться читати вголос і робити помилки. А цуценята набувають навичок, які допоможуть їм приготуватися до майбутнього життя з новими господарями.

«Я хотів допомогти нашим боязким і сором’язливим собакам звикнути до людей без швидкого фізичного контакту з дорослими, який міг би налякати їх», – розповів директор ініціативи Джо Клепакі. «У собак з’являється набагато більше шансів знайти нових господарів, якщо вони активні та спілкуються з людьми, ніж коли ховаються за дверима», – так він пояснив ідею.

Батьки можуть записати своїх дітей до участі в програмі онлайн.

Схожа програма діяла у Нью-Йорку, але тоді діти читали звичайним тваринам, а не мешканцям притулку. Так малюки тренували вправне читання вголос і впевненість у собі.

Джерело: УП.Життя. Фото: mymodernmet.com.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар