Нові «Казки з татом» боротимуться з психологічними блоками в дітей


З початком зими в ефірі телеканалу ПЛЮСПЛЮС стартував третій сезон «Казки з татом» про пригоди у світі ПЛЮСПЛЮС. Новий сезон складатиметься з 20 серій. За доброю традицією читатимуть казки зіркові татусі: ведучі телеканалу «1+1» Анатолій Анатоліч, Юрій Горбунов, Руслан Сенічкін та актор «Кварталу 95» Євгеній Кошевий. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Окрім захопливих пригод улюблених героїв Квадрика, Кружка та Трикуті, кожна серія буде наповнена магією перетворення, яка допомагатиме позбутись сумнівів і хвилювань, що «живуть» всередині кожного з нас із самого дитинства. У кожній серії у простій мультиплікаційній формі обігруються ситуації, які можуть створити певні блоки в дитини й «муляти» їй протягом уже дорослого життя. Наприклад, не маючи нічого погано на думці, мама може сказати доньці: «Яка ж ти була хороша, коли була маленька». Здавалося б, така дрібниця. А дитина може злякатися дорослішати, бо мама перестане її любити. Але цьому легко зарадити. Правильно підібрані слова з вуст тата або мами – найкращі ліки від усіх проблем.

«Нові серії побудовано у формі притч. Коли головна думка, яка пронизує всю історію, проявляється на другому плані, але саме вона стає тією магічною силою, яка допомагає вирішити внутрішні суперечності, “розчаклуватися”. Ми дуже ретельно працювали над текстами, у цих казках кожне слово – не випадкове і вони справді магічні. Ми вже знаємо всі казки напам’ять, але кожен раз, коли перечитуємо або переглядаємо готову казку, переживаємо цю чарівну магію перетворення знову і знову. Сподіваємось, ці історії знайдуть відгук і в серцях наших глядачів», – зазначила генеральний продюсер каналу ПЛЮСПЛЮС Іванна Найда.

Читайте також: «Казка з татом»: від мультика до книжки

Казки, авторами яких виступили Антон Сiянiка та Марина Куцик-Герасименко, було написано за рекомендаціями відомого психолога Світлани Ройз. Малював мультфільм арт-директор каналу Едуард Катихін.

Нагадаємо, що «Казка з татом – 2» стала цьогорічним переможцем премії «Телетріуміф» у номінації «Програма для дітей».

Детальна інформація, а також портал у чарівний світ ПЛЮСПЛЮС шукайте на сайті каналу

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар