Новий фестиваль «Книжкова країна» відбудеться у квітні в Києві


25–28 квітня ВДНГ разом із Українською асоціацією видавців та книгорозповсюджувачів проведе фестиваль «Книжкова країна», що об’єднає найбільші українські видавництва, профільні компанії, авторів і літературних критиків, блогерів. Гості фестивалю зможуть відвідати великий книжковий ярмарок, поспілкуватися з письменниками, взяти участь у майстер-класах, послухати дискусії експертів і лідерів думок, побачити улюблених зірок, цікаво й корисно провести час в освітній та ігровій зонах.

У межах «Книжкової країни» в першому павільйоні й на головній площі ВДНГ відбудеться книжковий ярмарок, де буде представлена література близько 100 українських видавництв: це «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Видавництво Старого Лева», «КСД», «Наш Формат», «Віват», «Ранок» та багатьох інших.

На фестивалі також створять Освітній простір – окремий майданчик із освітньою літературою та канцтоварами. Тут пропонуватимуть підручники й посібники від видавництв «Навчальна книга – Богдан», «Ранок», «Підручники і посібники», шкільне приладдя, матеріали для творчості й аксесуари для книголюбів. Крім того, у цій зоні проходитимуть майстер-класи та тренінги для дітей, батьків і вчителів.

Окремо на фестивалі працюватиме сцена з презентаціями та зустрічами з гостями, де відомі українські діячі проведуть публічні читання улюблених книжок, а автори представлять новинки. Крім того, на «Книжковій країні» створять простір для настільних ігор, де можна буде позмагатися в настолках від українських видавців Geekach, «Ігромаг», Kilogames. А для найменших гостей на спеціальному майданчику влаштують квести, тематичні ігри, а також спілкування з дитячими письменниками.

У «Книжковій країні» також діятиме благодійний стенд, де можна буде передати книжки в Міжнародний центр підтримки жінок і дітей «Місто добра» та Національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит».

«Книжкова країна» пройде 25–28 квітня на ВДНГ. Вхід – вільний.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар