Окупанти воюють із українськими книжками


Окупанти відрапортували про вилучення «нацистської» літератури з бібліотек мелітопольського району. Про це повідомляє Центр Національного Спротиву.

Далі – пряма мова:

«У межах цієї “акції” поліцаї фактично вилучили всю україномовну літературу, й не лише книжки стосовно АТО. Зокрема окупанти пишаються вилученням дитячих книжок, адже ті “спотворюють” історію України й нав’язують “нацистські цінності”.

Усе це росіяни називають денацифікацією, хоча по факту саме нацисти відомі своєю війною з книжками.

Зауважимо, Україна обов’язково поверне свої території, а разом із тим й наші книжки до наших бібліотек. Проте на час операції ЗСУ зі звільнення регіону ми закликаємо мешканців залишити регіон й не ставати живим щитом для окупанта».

Мова – важлива, культура – важлива, література – важлива. БараБука закликає всіляко підтримувати національну літературу – ефективну «зброю» у вихованні українських дітей і підлітків. Нагадуємо, що деякі сучасні книжки для дітей та підлітків можна легально завантажити тут. Якщо ж маєте вільні кошти, пам’ятайте, що підтримка українських книгарень, видавництв та авторів(ок), ілюстраторів(ок) так само важлива, як і підтримка всіх сегментів української культури.

Джерело: sprotyv.mod.gov.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар