Радіо «Аристократи» про життя видатних дітей


Онлайн-радіо «Аристократи» запустило програму «Живі читання», що існуватиме у форматі розповідей про життя знаменитих дітей. Читання стартували уривками з книжок про дитинство музикантів Джона Леннона та Фредді Мерк’юрі у виконанні акторів Вані Якімова і Світлани Смірнової. Про це повідомляє «Читомо».

Кураторкою програми стала Саша Сметаненко, а книжковим партнером стало – видавництво «Грані-Т», що впродовж кількох років видавало серію «Життя видатних дітей». «Основна тема наступного сезону на радіо (А) – просвітницька, – розповідає Саша Сметаненко. – Отже, серія історій про життя знаменитих дітей виникла в голові якось сама собою, як відповідь, сформульована на запит. Здалося, що це має бути цікаво і дорослим, і дітям, бо всі ми “родом із дитинства”… Якщо ж зовсім глобально, це спроба зрозуміти і простежити, де й коли народжується талант, здібності, і як не втратити цей момент, а навпаки, підтримати його. Поки все це на доброму і чесному слові. Ось такий експеримент».

Семейное-Воскресенье

Віднині щонеділі від 18:00 до 19:00 у рамках «Сімейної неділі» на «Аристократах» читатимуть нові голоси, для цього своїх акторів «відряджає» Новий театр на Печерську. Щоразу автори програми обіцяють по дві історії – про двох персонажів, яких об’єднуватиме спільна тема, риса характеру чи рід діяльності.

Читання звучатимуть російською і українською мовами, за задумом авторів програма має залишитися білінгвою. Усі випуски можна буде прослухати в окремому подкасті.

Джерело: chytomo.com.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар