Семінар для батьків: як виховати успішну людину


Для кожного з батьків питання виховання щасливої та успішної дитини є найважливішим. Нам не хочеться використовувати методи своїх батьків, такі банальні шаблони, як: «Послухай мене, коли тобі буде вісімнадцять, тоді й будеш казати свою думку», піти від стандартів і обмежень, не переносити складнощі свого характеру на долю дитини. Всі ми хочемо бути гарними батьками, щасливими сім’янинами та успішними людьми.

Якщо ви читаєте далі, значить ви готові приймати рішення і нести відповідальність за результати.

Для того, щоб досягти успіху в будь-якій діяльності, потрібні знання, практика й бажання. Це стосується й батьківства. Необхідно підвищувати свою компетенцію, вчитися слухати й учитися розуміти.

Школа розвитку особистості запрошує вас на практичний семінар «Компетенція батьків: як виховати успішної людини», що відбудеться 31 липня о 19:00 у Білій залі за адресою вул. Мельникова, 83-Д.

На які питання ви отримаєте відповіді:

що і як пов’язує членів сім’ї,
як впливає сім’я на формування цінностей у суспільстві,
чому дитина віддаляється,
чи потрібні сімейні традиції,
як не виховати в дитині комплекси,
як не нав’язувати свою думку,
як хвалити свою дитину,
чи повинні існувати межі у вихованні,
як правильно розвивати свою дитину.

Ми відійдемо від шаблонного мислення, стереотипів, проаналізуємо свої дії і виведемо особисту модель виховання успішної людини!

У чому унікальність цього семінару? Звичайно, в його тренерові.

Олександр Потеряхін, фахівець у галузі організаційної та економічної психології, психолог-тренер, коуч-консультант, керівник проекту «Лабораторія інформаційно-психологічних технологій» (labipt.com), Президент Української асоціації неінструментальні детекції брехні (uandl.org). Викладацької та тренерською діяльністю займається понад 15 років.

Будьте впевнені, багатьох зусиль у вихованні дитини не потрібно докладати, якщо побудовані хороші сімейні стосунки.

Деталі тут.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар