Що готує нам Форум видавців: Тягнизуб, борець із мікробами


БараБука і «Форум видавців» знайомлять читачів із новинками, які вийдуть під осінній книжковий фестиваль у Львові. Лише тепер ви можете роздивитися й навіть почитати уривки найсвіжіших книжок для дітей і підлітків від українських видавництв.

На черзі – комікс «Неймовірні пригоди Тягнизуба» (видавництво «Кальварія»). Автори коміксу: Аліна Барковська, Оксана Ловцова-Золотар, Оксана Мосійчук. Художниця – Катерина Соляр.

Цей комікс допоможе батькам і вчителям подолати небажання маленьких впертюхів щодня чистити зуби й мити руки. Перша пригода Тягнизуба – це історія про те, як він допоміг хлопчику Андрійку подолати мікробів, а також про те, як правильно чистити зуби і мити руки. На окремій сторінці комікс містить розмальовку «Розфарбуй свого Тягнизуба».

Tyagnyzub-Mini-For-E-Book-1

Прототипом супергероя став 34-річний львівський силач-рекордсмен та педіатр-ендокринолог Олег Скавиш на прізвисько Тягнизуб. Олег Скавиш почав займатися спортом у 19 років, коли важив 59 кг. Перший рекорд встановив у 2012 році, коли зубами зумів зрушити з місця пасажирський трамвай. Під час участі у телешоу «Україна має талант» Скавиш потягнув ЗІЛ і отримав своє прізвисько – «Тягнизуб».

Під час Форуму відбудуться презентації комікса та автограф-сесії за участі реального Тягнизуба.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар